Kurumsal

KURUMSAL

Services

Prensiplerimiz

Sürdürülebilir Olma

İstper İnşaat, özellikle sosyal tesisler olmak üzere gerçekleştirdiği tüm projeler ve imalatlarda, kullanım sıklığı yüksek, bakımı kolay ve uzun ömürlü hizmet alanları tasarlayarak ev sahibi olan müşterilerimizin bakım masrafı ve aidat gibi yükümlülüklerini en aza indirmeyi amaçlar.

Verimli İç Tasarım

İstper İnşaat, proje tasarımlarının tüm aşamalarında kullanıma sunulacak her metrekarenin önemini bilir ve bu ciddiyetle kullanışlı alanlar tasarlar.
Müşteri İlişkileri

İstper İnşaat, yatırım yapacağı proje alanlarında tercihini ‘gelişmekte olan bölgeler’den yana kullanır. Böylece, projeye yatırım yapan müşterilerinin proje süreci boyunca bölgenin değer kazanması ile orantılı bir şekilde yatırımlarının kazanca dönüşmesini de sağlar.

İstper İnşaat, projelerine yatırım yapan müşterilerinin yatırım sonrası sosyal ve çevresel beklentilerinin korunması için yatırımlarını geniş bir zaman dilimi içerisinde ve değer beklentisini koruyacak biçimde tasarlayarak müşterilerine sunar.

Risksiz Büyüme

İstper İnşaat, sermaye/borçluluk oranını sektör ortalamasının üstünde tutar. Risk analizi yaparak oluşabilecek risklere karşı finansmanının dayanıklılığını artırma amacıyla önlemlerini önceden alır.

İSTPER İNŞAAT ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ