Kurumsal

KURUMSAL

Services

Hakkımızda

İstper İnşaat , 1996 yılında kurulmuş olup, inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve yurt içinde ve yurt dışında birçok projeyi başarı ile tamamlamış bir firmadır. Şirketimiz her yıl artan bilgi birikimi, iş deneyimini sahibi olduğu mali gücünü ve teknik yetkinliklerini kullanarak bir çok projeyi başarı ile tamamlamış, sağladığı özgüvenle ve yarattığı katma değerle ülke kalkınmasına yaşanabilir kent ve çevre projeleri (inşaat, çevre düzenleme ve peyzaj) ile katkıda bulunarak bu yolculuğunu sürdürmektedir.

Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında ve her döneminde değişim, gelişim, verimlilik, kalite ve müşteri odaklılık gibi değerleri “şirket kültürü” olarak benimsemiştir ve başarısının sırrının bu değerleri yönetmekten geçtiğini bilerek hizmetlerine devam etmektedir.

İstper İnşaat, konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli çalışan kadrosuyla, hayat verdiği projelerde uyguladığı insana ve çevreye duyarlı, mühendislik ilkeleri doğrultusundaki çalışmalarıyla bölgede sadece kalitesini değil, güvenilirliğini de kanıtlamıştır.

İSTPER İNŞAAT ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ